“Щодня обіжджаю кілька навчальних закладів для розуміння реальної ситуації в сфері надання освітніх послуг містянам. Цього разу особливу увагу звертаю на температурний режим, зокрема в дошкіллі.” – пише на Фейсбуці керівник департаменту освіти Черкаської міської ради Сергій Воронов.

“На вулиці стало дійсно прохолодно, проте найнижчі температурні показники, які я нині побачив – на фото, 19*. Очевидно, що в різних закладах вони різні, проте нами вже розпочата робота над початком опалювального сезону.

Актів готовності на сьогодні не мають 3 заклади дошкільної освіти через причину відсутності терморегуляторів, ми цю проблему до кінця цього місяця намагаємось вирішити, адже відсутність таких регуляторів пов’язана виключно із відсутності бюджетних асигнувань. Шукаємо, знайдемо, встановимо, розпочнемо.

Щодо цілісного початку опалювального сезону – ситуація складна, адже за «новими правилами» ми маємо авансувати свої платіжки за тепло. Для цього маємо збалансувати бюджетні призначення- наблизити призначення по теплу і віддалити інші призначення. З цим складніше, адже по загальному фонду віддалити можемо тільки зарплати, а це захищені статті, тож шукаємо варіанти серед бюджету розвитку – а це невиплачені кошти за виконанні роботи і очевидно сповільнення виконання більшості робіт. Проте, переконаний, вийдемо і з цієї ситуації.

Тож, плануємо з наступного тижня розпочати опалювальний сезон в освітніх заклад міста.” – повідомив містянам головний освітянин.