11 липня смілянські депутати провели відразу два засідання: нарешті закінчили 73-ту і провели 74-ту сесію міської ради сьомого скликання. пише інтернет-видання smila-ua.

У другому пленарному засіданні 3-ої сесії депутатам залишилося розглянути 54 земельні питання. Хоча вони намагалися публічно з’ясувати, чи законним є попереднє бюджетне рішення, через яке і призупинилось минуле засідання. Але потім вирішили не виносити свої сварки на загал, а розібратися у постійні депутатській комісії з питань регламенту, законності і правопорядку.

Серед земельних питань найцікавішим було про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під спорудою римсько-католицького костьолу та парафіяльним будинком на вул.Черкаська, 31-33 ( у міському парку культури і відпочинку). Депутати одностайно дали дозвіл релігійній громаді Успіння Пресвятої Діви Марії Київсько-Житомирської дісцезії Римсько-католицької церкви робити проект.

Потім на позачерговій 74-ій сесії міські обранці розглянули всього одне питання: про внесення змін до бюджету.
За рахунок перерозподілу видатків в межах річних призначень, для управління ЖКГ виділили ще 653 тис. грн на утримання та розвиток автомобільних доріг, а саме на корегування проектно-кошторисної документації, проведення експертизи та капітального ремонту третьої ділянки на вул.Соборна.

Також для СКП «Комунальник» виділили ще 400 тис.грн по програмі благоустрою міста. Отже, наші комунальник вже почнуть потроху ремонтувати міські дороги.