У навчальному році 2022-2023 школи самостійно вирішуватимуть, чи дозволяти проведення випускних вечорів. Міністерство освіти рекомендує воєнним адміністраціям та школам зважати на безпекову ситуацію та організовувати урочистості, згідно з вимогами воєнного стану. Зараз функціонує близько 12 тисяч шкіл – і в кожній ситуація відрізняється, тому відомство рекомендує вирішувати питання проведення випускних на місцях. Пише сайт zoloto.city.

— Загальноміського випускного не буде однозначно, – підтвердила начальниця Золотоніського відділу освіти Ольга Строкань. – Але у школах пройдуть заходи з вручення документів. Великі святкування у воєнний час є недоречними, чи будуть далі діти святкувати з батьками – це вже не входить в компетенції адміністрації школи.

Навчання у всіх навчальних закладах закінчується 31 травня. За словами Ольги Миколаївни, на Останньому дзвонику у школах буде та кількість дітей, яку вміщує укриття освітнього закладу. Учні яких класів прийдуть на урочистості – вирішуватиме керівництво шкіл індивідуально.