4 січня після опівночі у селі Дібрівка Монастирищенського району, в господарстві 44-річної місцевої жительки, виникла пожежа у житловому будинку. Про це повідомляє пресслужба УДСНС в Черкаській області.
Пожежу виявили перехожі, які за номером «101» повідомили рятувальників. Ще до приїзду на місце події пожежного розрахунку із районного центру, люди витягли із задимленого будинку тіло 53-го чоловіка (брата господарки).
О 01:35 силами чергового караулу монастирищенської пожежно-рятувальної частини пожежу вдалося ліквідувати.
Як стало відомо, причиною пожежі, що забрала життя людини, стала необережність загиблого під час куріння.


КОМЕНТАРІ