Вчора в рамках робочого візиту Черкащину відвідав заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

Зустріч відбулася  на «Фабриці агрохімікатів» (м.Черкаси), що входить до складу Групи компаній UKRAVIT, яка є вітчизняним виробником засобів захисту рослин і комплексних висококонцентрованих рідких добрив. На сьогодні підприємство виробляє понад 130 найменувань продукції.

До заходу долучилися керівники фермерських господарств та представники управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.  Директор підприємства, Володимир Ільченко, разом із спеціалістами продемонстрували гостям весь цикл виробництва препаратів,  систему зберігання та розфасовки. Підприємство має власні атестовані сучасні лабораторії, які контролюють якість сировини і готової продукції, а також – ліцензію і всі необхідні дозволи на виробництво особливо небезпечних хімічних речовин. Продукція та сировина зберігаються в сучасному сертифікованому складі площею понад 15 000 кв м і місткістю до 30 000 тонн продукції.

За словами керівника підприємства, в наш час виробництво і наука невід’ємні, тому велика увага  приділяється розвитку науки та дослідженням. На базі  «Фабрики агрохімікатів» створено «Інститут здоров’я рослин» – унікальний проект, який дозволить аграріям будувати свій бізнес на основі наукового підходу та інноваційних технологій. Його діяльність охоплює основні напрямки: фундаментальні та галузеві дослідження, агробіологічний сервіс і навчально-наукова діяльність.

На базі «Інституту здоров’я рослин» заступник Міністра аграрної політики та продовольства України – Шеремета Віктор Васильович спільно з начальником управління агропромислового розвитку ОДА Колодкою Ігорем Леонідовичем та керівником  Громадської організації «Асоціація фермерів та землевласників Черкаської області» Гончаренком Віктором Григоровичем провели зустріч з керівниками фермерських господарств області.

Заступник Міністра розповів про державну підтримку фермерським господарствам та подані поправки до Постанови КМУ №106 від 07.02.2018р., наголосив на боротьбі з рейдерством в аграрному секторі.  Спілкуючись з керівництвом аграрного сектору аграрії Черкащини  висловили стурбованість щодо збільшення ціни на мінеральні добрива, пально-мастильні матеріали та пониження цін на сільськогосподарську продукцію. Говорили також про перспективи кооперації, оскільки вважають, що майбутнє саме за підтримкою кооперативного руху на селію. На їхню думку саме цей шлях допоможе зберегти село та надати додаткові робочі місця.

За інформацією Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації