Співпраця й активна взаємодія, на переконання першого заступника голови ОДА Тараса Висоцького, є запорукою злагодженої та дієвої роботи громадської ради, що при органі влади. На цьому посадовець наголосив у ході засідання громадської ради при Черкаській ОДА. У цілому, за словами заступника, наявність при органі влади такого інструменту, що представляє інтереси громади, є позитивним та необхідним.

– Такий представницький орган, як громадська рада, є насправді ефективним інструментом комунікації, – відзначив Тарас Висоцький. – Адже ініціативи, що в повноваженнях певного органу, можна швидко верифікувати на адекватність та сприйняття громадою. Водночас для органу влади – це дієвий засіб почути об’єктивну думку громадськості. Загалом же ухвалення важливих рішень та реалізація поставлених завдань залежить насамперед від рівня співпраці.

Тарас Висоцький, який і сам був неодноразово в складі подібних представництв, побажав успіхів у роботі громадської ради та наголосив на готовності до співпраці. Він також зауважив про необхідність та важливість в їхній діяльності спільних консультацій, дискусій та обговорень.

Під час засідання Ради, що відбулось під головуванням її очільника, керівника ГО «Самооборона Майдану в Черкаській області» Олега Скалька, вирішували питання щодо затвердження положення про громадську раду при ЧОДА, регламенту й бланку ради, посвідчення члена громадської ради, календарного плану роботи на 2019 рік та інші організаційні питання.

Наступне засідання громадської ради планують провести 16 травня.