Придбання житла в кредит стає доступним для черкащан. Нова іпотечна програма “Житло в кредит” від “ПриватБанку” дозволяє клієнтам придбати, зі значно зниженими відсотками та на прозорих умовах, помешкання не тільки на вторинному ринку, а й новозбудоване житло.

 

“ПриватБанк” досяг домовленості про кредитування первинного ринку нерухомості з провідним забудовником Черкащини ПП “Надія”. Наразі для кредитування відкритий 15-поверховий житловий будинок у мікрорайоні Митниця по вулиці Героїв Дніпра, 7/1, – повідомляє керівник напрямку споживчого кредитування Черкаської філії “ПриватБанку” Володимир Ридван – Банк здійснює кредитування тільки у вже введених в експлуатацію новобудовах, щоб ризики для клієнтів були мінімальними. Тим, хто має бажання стати власником квартири, але ще не накопичив потрібної суми, є сенс оформити кредит. При внесенні авансу у розмірі 25 відсотків вартості житла клієнт отримує кредит строком до 20 років у сумі від 100 тисяч до 2 мільйонів гривень. Якщо клієнт має можливість щомісяця вносити суму, більшу від регулярного платежу, то він може погасити кредит достроково. Таким чином, зменшиться не лише термін, а й сума переплати”.

За словами Володимира Ридвана вже є перші учасники програми кредитування, що бирають собі житло у новобудові.

65-квартирний будинок розташований у мальовничому місці Черкас, має варіанти видових квартир, з яких можна спостерігати за красою та величчю Дніпра. Прибудинкова територія облаштована дитячим майданчиком, місцями для відпочинку, стоянками для автотранспорту.

Поруч з будинком будується поле для міні-футболу зі штучним покриттям, освітленням й трибунами для глядачів та пішохідна алея, яка з’єднає вул. Героїв Дніпра з вул. Припортовою, що забезпечить додатковий комфорт для новоселів. До слова, ініціатива цього благоустрою належить ПП “Надія” та буде виконана найближчим часом за кошт підприємства.

“Будинок – цегляний, утеплений мінераловатними плитами та оздоблений декоративною штукатуркою, а покрівля виконана із сучасних якісних матеріалів, – розповідає Віктор Московченко, начальник виробничо-технічного відділу ПП “Надія”. Лоджії і балкони засклені, вікна металопластикові з двокамерними склопакетами. В квартирах зроблена первинна стяжка підлоги й штукатурка цегляних стін, що є дуже зручним для новоселів. Є можливість установлення поквартирних лічильників тепла. Неподалік розташовані дві школи, дитячий садочок, відділення “ПриватБанку”, магазин MOLLI, DNIPRO PLAZA, кав’ярня, ресторан, спа-салон. Частина квартир виходить вікнами на Дніпро. Є вільні дво- та трикімнатні квартири, ціна – 11000 грн/м2. Ступінь готовності будинку – 100%”.

Як зазначають у “ПриватБанку”, кредит може взяти будь-який резидент України або фізична особа-підприємець.  Перевагою для клієнта є мінімальний пакет документів, що необхідні для підписання угоди та надзвичайно швидке прийняття рішення. Ставка за кредитом на нове житло становить 17,9% та є фіксованою протягом усього терміну договору. Консультацію щодо необхідних документів можна отримати в будь-якому відділенні “ПриватБанку”.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання. Бажаючі достроково погасити позику зможуть це зробити без додаткових комісій.

Консультації щодо новобудови за адресою Героїв Дніпра, 7/1 можна отримати у відділі продажів ПП «Надія» за телефонами: (0472)54-02-64, 0673254064, 0932938250. Крім зазначеного будинку, забудовник пропонує до продажу квартири ще в семи новобудовах в різних районах міста Черкаси. (Ліц. Держ. арх-буд. інсп. Укр. 15.03.2017р., наказ № 11-Л, Р3 2013035541).

Консультації щодо банківського кредитування житла можна отримати за телефонами:

067 470 43 78 (Володимир)  та 068 635 36 63 (Анастасія).

ПриватБанк (Ліц. НБУ № 22 від 05.10.2011 р)