Учасниця “Танців з зірками”, психологиня з Черкащини Наталія Холоденко вразила мережу неочікуваним зізнанням — вона бандуристка, пише “1+1”.

Тривалий час психолог нікому не розповідала про свій талант, адже в дитинстві хвилювалась, що «це не модно». Зараз Наталія ставиться до національного музичного інструменту зовсім інакше.

– Мій тато відправив мене до музичної школи (до класу гри на бандурі) ще за часів СРСР. Це було не модно. Я говорила знайомим, що навчаюся грати на фортепіано, хоча насправді ніколи на ньому не грала. Ніхто тоді не міг уявити, що колись буде інше ставлення до національного інструменту, – зазначила Холоденко.

На своїй сторінці в Instagram Холоденко поділилася відео, на якому чарує майстерною грою.

View this post on Instagram

Мій тато відправив мене до музичної школи (до класу гри на бандурі) ще за часів СРСР. Це було немодно. Я говорила знайомим, що навчаюся грати на фортепіано, хоча насправді ніколи на ньому не грала. ⠀ Ніхто тоді не міг уявити, що колись буде інше ставлення до національного інструменту. ⠀ Потім я обрала професію психолога, і це теж викликало здивування. Знайомлячись з новими людьми, я до останнього курсу казала, що навчаюся на біологічному факультеті. ⠀ Часи змінюються, а ми або обираємо те, що нам близьке, або ні. ⠀ Не бійтеся змін, майбутнього, не думайте про те, як погано може бути. Надихайтесь тим, що надихає! ⠀ Можливо, ваш дивакуватий вибір зробить вас найщасливішим.

A post shared by Наталья Холоденко (@kholodenkon) on