Маємо результати останнього лабораторного дослідження води на черкаських пляжах, інформують у КП “Дирекція парків”.
Друзі, новини не втішні. У зразках води зафіксували перевищений рівень індексу лактозопозитивної кишкової палички: на Соснівському – майже у 5 разів, Пушкінському – у 4 рази, Смілянському – у 2,5 рази.
На пляжах купатися заборонено. Ми встановили відповідні таблички! Будьте уважні та турбуйтеся про своє здоров’я!

КОМЕНТАРІ