Начальник управління освіти Смілянської міської ради Наталія Незнанова повідомила, що станом на 1 серпня на фінансування закладів середньої освіти із державного, обласного та місцевого бюджетів було виділено 4 мільйони 600 тисяч гривень. Такого раніше ще не було, держава вже давно не дбала про оновлення матеріально-технічної бази шкіл. Повідомляє Сміла.UA.

blank

На фінансування дошкільних закладів із державного, обласного та місцевого бюджету надійшло 2,5 мільйони гривень. Їх витратили на заміну вікон у дитсадках, утеплення груп, встановлення обігрівачів.

На потреби ДЮСШ виділено 1,5 мільйони гривень на ремонт спортивного майданчика. Також у ДЮСШ виграли проект ДФРР на суму 5 мільйонів гривень.