П’ять речей і нічого зайвого. Черкаські активістки запустили екомарафон. Жінки впродовж місяця носять лише п’ять обраних речей, за винятком верхнього одягу та білизни. Пояснюють: таким чином хочуть сповільнити забруднення Землі. Деталі – в сюжеті телеканалу ВІККА далі.
“5 речей”: черкаські активістки запустили екомарафон (Відео)
09.01.2020 | 20:09


КОМЕНТАРІ