Близько двох тижнів тому до чергової частини Тальнівського відділення поліції надійшло повідомлення, що до Центральної районної лікарні доставлено місцеву жительку з тілесними ушкодженнями та з ознаками зґвалтування, того ж дня від отриманих травм жінка померла.

До розкриття даного кримінального правопорушення крім правоохоронців Тальнівського відділення поліції було залучено співробітників управління карного розшуку. Поліцейські встигли поспілкуватися з потерпілої та встановили особу, яка могла бути причетна до вчинення даного кримінального правопорушення. Ними виявився 13-річний представник однієї із національностей. Як з’ясували поліцейські, дана особа разом з  родиною поспішно виїхали за межі області. Проведеними заходами їхнє місцезнаходження було встановлено. 13-річний учасник події переховувалися від правоохоронців в одному із райцентрів Житомирської області у бабусі, батько, мати та старший брат підозрюваного, в одному із сіл Вінницької області. Їх було запрошено до Тальнівського відділення поліції. Наразі 13-річний хлопець визнає, що мав з жінкою статевий акт, побив її та ледь живою залишив у кущах. Поліцейські перевіряють на причетність до вчинення даного кримінального правопорушення інших членів родини неповнолітнього. Проводяться активні слідчі дії.

За даним фактом слідчими Тальнівського відділення поліції відкрито ряд кримінальних проваджень за частиною 4 статті 152 (Зґвалтування) та частиною 2 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України що потягло смерть потерпілої. Санкція статей передбачає покарання у вигляді  позбавлення волі строком до  п’ятнадцяти років.