Урочистості проводи призовників до лав Збройних Сил України та інших військових формувань відбулися в Черкасах, повідомляє  Інформагентство Міноборони. Вже цього тижня навчатися захищати свою батьківщину в навчальних центрах та військових частинах розпочнуть 270 черкащан .

 В Черкасах, на площі перед обласним військовим комісаріатом, урочистості розпочалися привітанням обласного комісара полковника Євгена Курбета юнаків з присвоєнням першого військового звання – «солдат». Провести майбутніх воїнів до війська та побажати їм гарної і успішної служби прийшло багато батьків, родичів, друзів, а також військовослужбовці, ветерани війни та учасники бойових дій в АТО\ООС. Зокрема і командир відділення 90-го окремого десантно-штурмового батальйону, захисник донецького аеропорту, молодший сержант Євген Одновол та старший навідник гаубичної артилерійської батареї 122-го десантно-штурмового батальйону старший солдат Станіслав Гончаренко.

Урочистості проходили під звуки військових маршів та патріотичних пісень у виконанні духового оркестру, а на успішну службу хлопців благословив і освятив святою водою військовий капелан отець Володимир Штокало.