26 вересня Служба місцевих доріг в Черкаській області повідомила про укладання договорів на поточний дрібний ремонт двох доріг в Звенигородському районі, загальною вартістю 335 тисяч гривень. Відповідно до інформації, розміщеної в системі Прозорро, договори укладені з 89-ти річним підприємцем з міста Ватутіне Климчуком Іваном Йосиповичем, пише сайт 18000.

Для Івана Йосиповича ці договори стали не першими, укладеним з цим замовником. Климчук вже отримав від цих дорожників 6 договорів, а загальна вартість підрядів зараз становить майже 3 мільйони гривень. Левова частина цих договорів пов’язана саме з дрібним поточним ремонтом доріг у Звенигородському районі. Вони укладені без тендерних процедур.

Також Климчук є і серед переможців тендерів. Наприклад, 24 вересня з ним укладено угоду вартістю 1,449 млн гривень на поточний середній ремонт 700 метрів дороги Пальчик – Мокра Калигірка, на відрізку км 15+400 – км 16+100.

Відповідно до тендерної пропозиції переможця, в його підпорядкуванні знаходиться 14 працівників, техніку, необхідну для ремонту, підприємцю надасть 28-річний Олександра Олександрович Климчук, що, судячи з усього, є онуком підрядника. Ще один підприємець на прізвище Климчук, що є скоріш за все є сином Івана Йосиповича та батьком Олександра, це Климчук Олександр Івановичем.

Він – засновник та директор ПП “БУДСЕРВІС В” із все того ж міста Ватутіне, що також отримало від Служби місцевих доріг підрядів загальною вартістю 2.1 млн грн.