Нещодавно, у рамках співпраці, в приміщенні Навчального центру ПАТ «Черкасиобленерго» відбулася робоча зустріч за участю директора з управління персоналом товариства Надії Братаніч, директора навчального центру Дмитра Галата та представників обласної служби зайнятості: заступника директора Марини Сорокіної, директора Черкаського міського центру зайнятості Оксани Щербак та заступника начальника відділу організації профнавчання Інни Влізько.

Під час зустрічі присутніх ознайомили з матеріально-технічною базою оновленого закладу, зокрема: кабінетами, класами, обладнанням та оснащенням.

Як зазначив Дмитро Галат: «Особливою гордістю став новий тренінговий блок. Зала, в якій проходять заняття, має сучасне обладнання, навчання там адаптоване відповідно до сучасних методик. Ще один важливий здобуток – це лабораторія моделювання та аналізу виробничих ситуацій в енергетиці. У цій лабораторії працівники у максимально наближених до реальних умов, опановують практичні навики, закріплюють та поглиблюють свої знання».

У ході обговорення актуальних питань співпраці, учасники зосередили увагу на задоволенні кадрових потреб в ПАТ «Черкасиобленерго», зокрема через організацію професійного навчання на власній базі.

Також розглянуто питання навчання безробітних за професіями, що ліцензовані навчальним центром.

Підсумком зустрічі стали сформульовані пропозиції з розвитку соціального партнерства, подальшого поглиблення профорієнтаційної роботи, організації дуальної освіти і практичного навчання безробітних задля задоволення кадрових потреб не лише  у системі ПАТ «Черкасиобленерго», а й в інших сферах діяльності регіону.

Довідково: У ПАТ «Черкасиобленерго» середня чисельність штатних працівників налічує 879 осіб. Протягом 2020-2021 років від роботодавця до Черкаського міського центру зайнятості надійшло 37 вакансій, з них за сприянням служби зайнятості укомплектовано 17, переважно робітничих професій, а саме:

– електромонтер з експлуатації розподільних мереж, контролер енергонагляду, електрослюсар черговий та з ремонту устаткування, водій автотранспортних засобів та електромонтер з експлуатації електролічильників. Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила два календарні дні.

Відділ організації профнавчання ОЦЗ