Якщо до понеділка не вирішиться питання з обмеження руху вантажівок в Мошнах, селяни готові організувати блокпости і самі перепиняти фури. А ще… валити на дорогу ліс, підривати гранати чи міни, зробивши цим котлован на трасі. Про це на “Фейсбуці” повідомила громадська активістка Катерина Онопрієнко.

blank

Нагадаємо, жителі Мошен кілька разів перекривали дороги вимагаючи ремонту. Один раз, при чому, перекрили так, що ремонтна техніка не змогла доїхати до села… Бо багатьом протестувальникам більше подобається сам процес, аніж потрібен позитивний результат.

До речі, на Черкащині, мабуть, всі знають, що Кетерині Онопрієнко хліба не давай, а дай помітингувати. За кілька років жінка і на Революцію Гідності їздила, і з “Батьківщиною” обласною боролася за гроші, які нібито їй недоплатили, з сільської радою Мошен скандалила, з керівництвом школи, з “Нашою Рябою” воювала, не впускаючи в село інвестора, доки він не погодиться на її “умови”, то оголошувала бій наркокур’єрам. Такий собі “польовий командир” у спідниці. Хоча, подейкують у самих Мошнах, звідки пані Онопрієнко родом, її “протестний” досвід вже встиг передтворитись на професію, можливо, навіть, із зарплатою…

“Відфільтровуйте свої пости на предмет закликів до публічних дій. Не підставляйте людей! Не може бути ніяких блокпостів на дорогах. Не переходьте тонку грань між протестними акціями і діями, після яких людям вручать підозри у вчинені кримінального злочину”, – намагавться спинити азартну активістку сільський голова.

Але схоже даремно. Бо Катерина Іванівна, напевне, картоплю вже викопала, а а іншої роботи, схоже, не має. Тож з такими “вождями” не довго і до окремої адміністративно-сепаратистської території – Мошнівської народної республіки. От тільки з такими настроями, і дорогу керівництву МНР доведеться робити власними силами. Хоча, як і все інше, бо часто протести під проводом Онопрієнко виливаються в конкретні фінансові збитки для громади.