Із таким народним запитом звернулися до активістів руху «Спротив Черкащини» жителі Черкас Анатолій Іваненко та Степан Гончар. Вони просять через редакцію нашого видання поставити кілька запитань саме лідерам цього протестного руху, які активно домагаються виділення коштів із бюджету Черкаської міської ради для потреб Збройних Сил. Зокрема, ці «протестанти» проводили чимало акцій під стінами міськради під крикливим гаслом: «Всі гроші – на ЗСУ!»

Отож, наші дописувачі зазначають: «Ми не знаємо серед наших знайомих та друзів, хто б не підтримував надання коштів нашим героїчним воїнам. Більшість із них донатять на потеби армії хто скільки може. При чому, виділяють ці кошти із власних сімейних бюджетів, хто із зарплат, а хто із пенсій… Звичайно, ми підтримуємо ідею, щоб і столична влада, і наші місцеві ради виділяли побільше грошей на потреби нашої армії.

До речі, ми уважно слідкуємо за інформацією у місцевих виданнях, у соцмережах, як наші активісти із «спротиву» борються за виділення коштів на ЗСУ саме із міського бюджету Черкас. Для нас трохи дивно, чому вони не вимагають такої ж підтримки від тієї ж обласної влади чи з усіх громад Черкащини.

Також жодного разу не бачили, щоб наші активісти розповідали, як вони особисто допомагають нашим армійцям. Знаємо, що більшість цих лідерів «спротиву» люди не бідні, кажуть, що вони мають і власні бізнеси, приватні магазини, кафешки… Нещодавно прочитали, як одна з активісток хвалилася на «фейсбуці», що катає щодня себе на таксі, їздить щороку кілька разів на море, ходить на масажі і в басейн… Тобто, геть не бідує. А ще один прихильник «протестантів» має власну ІТ-компанію…

Те, що наші активісти вимагають від місцевої влади виділяти побільше грошей на ЗСУ – це справа хороша. Але ж у міську казну йдуть податки з усіх підприємств, із доходів громадян, які тут працюють… А пересічні черкасці, ще раз підкреслимо, донатять на дрони, автомобілі, тепловізори тощо саме із власних кишень. Тому і хочемо запитати у лідерів «Спротиву Черкащини», як вони особисто, із власних бюджетів, із свого приватного бізнесу надають допомогу нашим захисникам?

Будемо вдячні вашій редакції і нашим активістам за відповіді на наші запитання».

Від редакції. Як ми уже інформували, наше видання відновило практику подачі «народних запитів» від громадян щодо найбільш актуальних, болючих для людей проблем та питань, які їх цікавлять. Із початку повномасштабного вторгнення рашистів в Україну черкащани із зрозумілих причин майже не надсилали свої запити на адресу нашої редакції. Сьогодні ситуація дещо змінилася і, відповідно, потік звернень до нас зростає. Тому на сторінках наших видань ми знову відновлюємо практику подачі «народних запитів», які будемо направляти до відповідних органів центральної та місцевої влади, правоохоронних органів тощо. Адже не рідко лише після суспільного резонансу вдається досягнути результатів та добитись реагування влади та інших структур і організацій на звернення наших громадян.

Звичайно ж, ми беремо на контроль усі подані запити та будемо висвітлювати на сайті «Дзвін.media» і в газеті «Нова молодь Черкащини» відповіді на них.

Отож, адресуємо цей народний запит наших земляків лідерам руху «Спротив Черкащини» та чекаємо відповіді на нього.

До речі, запрошуємо наших чичів до обговорення піднятих у запитах проблем та питань.