Днями в  Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців. Участь у заході взяли директорка Канівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валентина Яворська та заступниця начальника відділу «Канівське бюро правової допомоги» Олена Васильченко.

У ході продуктивного діалогу було обговорено ряд питань, що виникають в учасників АТО/ООС щодо їх працевлаштування після демобілізації, пільг та соціальної адаптації, а також надано відповіді на безліч запитань.

«Фахівці служби зайнятості з особливою увагою підходять до потреб кожного захисника, який звертається за допомогою. Їм пропонують відвідати ряд інформаційно-консультаційних заходів, що покликані навчити долати негативні емоції, визначати приховані здібності та розкрити власні можливості»,- наголосила директорка Канівської міськрайонної філії Надія Коломієць.

Довідково: у минулому році на обліку в Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості у статусі безробітних перебувало 46 осіб з числа колишніх учасників АТО/ООС, 17 з яких вже знайшли роботу, ще двоє осіб пройшли професійне навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, що підвищило їх конкурентоспроможність на сучасному ринку праці.

Повідомляє Канівська міськрайонна філія ОЦЗ.