На останній сесії Черкаської міської ради депутати не дали дозволу КП “Черкасиелектротранс” закупити нові тролейбуси в лізинг. У містян таке рішення народних обранців викликало хвилю запитань та обурень, пише у “Фейсбук” член громадської ради при “Черкасиелектротрансі” Валерій Мироненко.

“У соціальних мережах люди масово висловлюють своє невдоволення і навіть пропонують переходити до більш радикальніших дій. Пропонують зібрати загальноміський пікет в підтримку екологічного транспорту. Також лунають пропозиції підняти питання про виключення депутата Павла Карася з лав депутатів. Адже міські обранці в першу чергу повинні відстоювати інтереси мешканців міста, а не свої особисті. Черкасам потрібні нові тролейбуси і транспортна реформа!”, – зазначив Мироненко.

Між тим Павло Карась, як писав “Dzvin.media” раніше, пояснив свою позицію тим, що він проти в кредит купувати тролейбуси без проведення реформи громадського транспорту в місті. На сьогодні, за його словами, електротранс неефективне підприємство, відтіснене корумпованими приватними перевізниками від прибуткових маршрутів, тому без реформи при монетизації пільг та відсутності фінансових вливань з бюджету підприємство не виживе. А негайна купівля тролейбусів в кредит потрібна тільки для отримання швидкого відкату, що є типовим при купівлі тролейбусів в Україні.