У Золотоноші деякі містяни вирішили у “креативний” спосіб висловити любов до рідного міста.

“Це зробила молодь з одного з районів нашого міста. Імена відомі. Будемо проводити уроки культурної поведінки для їх батьків, а вони, в свою чергу, мають потурбуватися після цього за “навчання” для своїх дітей.” – повідомив на Фейсбуці очільник управління ЖКГ Олександр Флоренко.

КОМЕНТАРІ