Черкаською місцевою прокуратурою забезпечено публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя міста Черкаси, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Установлено, що 22 річний чоловік намагався здійснити передачу пакету із продуктовою посилкою до Черкаського слідчого ізолятора управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області. Під час проведення обшуку зазначеної передачі, працівниками установи в упаковці з-під кетчупу виявлено пакунок із вмістом порошкоподібної речовини, яка відповідно до висновку судової експертизи містить у своєму складі психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін.

Завдяки принциповій позиції державного обвинувача, який враховуючи тяжкість вчиненого злочину та суспільну небезпеку скоєного, наполягав на суворому покаранні, вироком Придніпровського районного суду м. Черкаси зловмисника визнано винним за ч. 2 ст. 307 КК України та засуджено до 6 років позбавлення волі.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області