Прес-служба САД у Черкаській області повідомляє, що для трудового колективу Служби автомобільних доріг у Черкаській області вже стало доброю традицією брати участь у щорічній толоці для покращення стану навколишнього середовища. Цього року у межах проведення Дня Землі співробітники Служби автодоріг області 20 квітня упорядкували придорожню смугу та провели роботи із благоустрою придорожньої інфраструктури на автомобільний дорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань поблизу міста Сміла.

Співробітники Служби автодоріг області пофарбували близько 1 кілометру металевого бар’єрного огородження на дорозі Н-16. Також зібрали біля дороги близько 100 кг сміття та вивезли його на сміттєзвалище.

Щорічно у квітні – травні впродовж місяця поводяться заходи з озеленення та благоустрою територій, а 22 квітня відзначається Всесвітній день Землі, свято єднання у справі захисту навколишнього середовища та збереження природних ресурсів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до учасників дорожнього руху з проханням підтримувати чистоту на дорогах, узбіччях, смугах відведення. Закликаємо усіх учасників руху дбати про довкілля та не забруднювати природу, викидаючи сміття на дорозі. Не забуваймо, що це наш спільний дім, і в ньому достатньо просто не смітити, а також треба цінувати та поважати чужу працю.