У стінах Головного управління Державної податкової служби у Черкаській області 24 серпня відбулись обшуки. Підставою цьому стало можливе хабарництво серед представників керівництва. Таку інформацію сайту “18000” підтвердили у правоохоронних органах.

Наприкінці серпня працівники Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора викрили на хабарі сумою у дві тисячі доларів начальника одного з управлінь обласної податкової.

За версією слідства, він вимагав кошти з представників одного з місцевих суб’єктів господарювання, аби не відбулись перевірки їхньої ліцензійної діяльності. Окрім того, податківець нібито погрожував, що у разі проведення такої перевірки позбавить бізнесменів дозвільної документації.

Як встановило слідство, задля реалізації власних планів і погроз посадовець залучив до своєї діяльності колегу, якого з ним було затримано.

Журналісти з’ясували, що йдеться про керівника управління контролю за підакцизними товарами Владлена Кузнєцова. Також затримано керівника ще одного управління – Олега Супруна. Наразі вирішують питання про обрання затриманим запобіжних заходів.