Хто в Умані зумів власне хобі перетворити на цікаву і прибуткову справу та запустити власний бренд “розкрутити” його за допомогою соцмереж, пише “Умань.інфо”.

Vesna Soap/ars

Історію цієї «весни» та двох її засновниць знає увесь уманський інстасвіт. Принаймні, я ще не зустрічала людей, які не знайомі з продукцією бренду.

У 2016 році дві подруги Жанна та Настя запустили власний бренд. Натуральної косметики Vesna Soap/ars. Будучи студенткою Жанні пощасливилось побувати на французькій миловарні. І звідти дівчина і привезла натхнення та… книгу з миловаріння.

Дівчата освоїли технологію миловаріння, багато вчились та експериментували. Проект став прибутковим вже через півроку після запуску.

Нині дівчата варять 7 видів мила, виготовляють бомбочки для ванн та ще мають скраби та кокосову олію.

 romanova.lingerie

Історія цього бренду теж почалась 2016 року.

Саме тоді його власниця Ірина Романова… зламала ногу. І саме під час реабілітаційного періоду дівчина, переглянувши фільм «Швея» вирішила шити красиву білизну. З січня по липень дівчина шила, практикувалась, закінчувала курси, знову шила…А вже в липні 2016 року – виклала свій перший виріб на сторінку. Нині romanova.lingerie – це достатньо відомий бренд. І білизна цього бренду – це неймовірної краси вироби!

Olga_bondarenko_toys

Іграшки цієї молодої матусі заворожують своєю ніжністю та креативністю. Яскраві зайчики, смачний виноград, гризунці та лагідні левенята – це лише маленький перелік всієї краси, яку створює майстриня. Як пише сама майстриня – її іграшки не л лише виготовлені з високоякісних матеріалів, з урахуванням дитячих вподобань, а вони ще зроблені з любов’ю. Бо історія цього бренду почалася зі звичайного хобі… Тому, якщо ви прихильник оригінальних речей, або просто шукаєте друга для свого маля, то ця сторінка може стати у нагоді.

 Nadiya handmade

Прикраси ручної роботи. Їх виготовляють мама та донька. Спочатку ці бісерні ґердани, брошки, намиста, а також квіти вони виготовляли виключно для себе, для своїх рідних та друзів. Але з часом, вироби, викладені в інстаграм на особистих сторінках почали зацікавлювати і інших. Перші замовлення прийшли від знайомих, А далі, як кажуть, спрацювала сила інстаграму і майстриням довелось створити окрему сторінку, аби тішити своїх прихильників новими роботами.

 Lozinka.co.ua

Власниця «лозинки» – уманчанка Людмила. Її плетені вироби, коробочки «мамині скарби» та натуральні скраби, муси, мило – це все її хобі.

Кілька років тому жінка зацікавилась плетінням з паперової лози. А потім ще і миловарінням. Вивчала літературу, експериментувала. Нині у її творчій майстерні просто рай для любителів handmade.