Дія змін до міського бюджету залишається заблокованою. Судове засідання з цього приводу закінчилось, так і не розпочавшись. Причиною цьому став відвід судді Черкаського адміністративного суду Паламаря, який мав розглянути оскарження попереднього судового рішення за позовом депутата черкаської міськради Олександра Радуцького, пише “Про все”.

Сьогодні, 11 жовтня, в Черкаському адміністративному суді мало бути розглянуте клопотання департаменту юридичного забезпечення міськради з приводу скасування попереднього судового рішення, яке призупинило дію рішень, прийнятих на скандальній «канівській сесії».

blank

На саме засідання завітали не лише представники міської влади, а й близько 20 жінок з дітьми, котрим через таке судове рішення припинили видачу соціальної допомоги, передбаченої міським бюджетом.

Присутній на засіданні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що внаслідок судового рішення, що блокує дію міського бюджету, місто знаходиться на межі колапсу.

– Діти не можуть отримати молока, комунальники не можуть отримати своїх заробітніх плат. Ми будемо приводити (до суду – ред.) пенсіонерів, будемо висипати сміття прямо тут. Тому, що цей суд не розуміє, що зробив, – емоційно відповів присутнім міський голова.

blank

На початку судового засідання представник позивача (Олександра Радуцького – ред.) заявила про відвід судді, головуючого у справі, Паламаря, аргументуючи своє клопотання тим, що його дружина є працівницею черкаського навчального закладу й отримує зарплатню з бюджету міста, що може впливати на прийняття суддею рішення.

Після повернення з нарадчої кімнати суддя Паламар ухвалив рішення про свій відвід, що спричинило галас з боку присутніх на засіданні.

blank

При спробі вийти із залу судових засідань, між суддею та директором КП «Черкасиінвестбуд» Геннадієм Шевченко виникла штовханина. Чиновник назвав представника Феміди хабарником та не випускав останнього з залу. Суддя був змушений скористатись запасним виходом.

Новий склад суду та дату його проведення мають призначити найближчим часом.

Нагадаємо, так звана “канівська сесія” була проведена в таємниці від опозиційних депутатів, громадськості та ЗМІ, оскільки про неї більшість було повідомлено вже після завершення. Вона тривала 36 хвилин, за які наближені до мера депутати встигли розділити більше 200 мільйонів гривень бюджету. Юристи та експерти одразу попередили міську владу, що ці рішення будуть оскаржені через грубе порушення процедури, однак міський голова на це не зважив. Як вихід пропонували провести законну сесію і ще раз проголосувати всі рішення.

Нині по факту цього свавільного збіговиська порушено кілька кримінальних справ, а самому міському голові вручено підозру щодо перешкоджання роботі депутатів.