blank

«Учителі СШІТ № 2 – одні з найкращих в Україні!» – так стверджувала Міністр освіти й науки України 19 серпня на НСК «Олімпійський» у Києві. Того дня там відбулась Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників. В її рамках Лілія Гриневич вручила нагороду педагогу золотоніської школи Альоні Назаровій, котра два роки тому стала учителькою пілотного класу Нової української школи. Про це інформують у навчальному закладі.

Темою цьогорічної зустрічі стала Нова Українська Школа, зокрема виклики та перспективи освітньої реформи. Близько 650 осіб упродовж дня працювали у різнопланових панелях та секціях, розглядаючи результати першого року НУШ та підготовку до наступного навчального року, стандарт базової середньої освіти НУШ, педагогіку партнерства, інклюзію, фінансування освіти, розвиток професійної та педагогічної освіти. Представниця Золотоноші Альона Назарова ділилася своїм досвідом впровадження Нової української школи із педагогами з усієї країни.