“Мовний” конфлікт між працівницею департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Світланою Черненко та ТОВ “Черкасиенергозбут” врегулювався мирним шляхом. Це стало можливим після зміни керівництва на підприємстві.

Нагадаємо, 8 листопада між пані Черненко та працівником абонвідділу підприємства виникла емоційна суперечка з приводу постачання електроенергії, що несподівано переросла в “мовно-політичний” скандал, бо енергетик, замість спілкування державною мовою, порадив відвідувачці “найняти собі перекладача”. Про це Світлана Черненко написала на своїй сторінці у “Фейсбук”, згодом звернувшись до керівника “Черкасиенергозбуту” із скаргою на дії його підлеглого.

Цей допис процитувало і наше видання.

Результатом стало два судових позови від “Черкасиенергозбуту” – до нашої редакції та до Світлани Черненко щодо захисту честі і гідності підприємства.

Проте наприкінці минулого року керівника “Черкасиенергозбуту” Євгенія Лута, який підписував названі документи, самого було звільнено з посади за недоліки в роботі, а новий керівник підприємства Руслан Самойленко прийняв рішення врегулювати конфлікт без суду.

Так, 28 грудня відбулась тристороння зустріч за участю керівництва ТОВ “Черкасиенергозбут”, Світлани Черненко та представників Медіагрупи “Дзвін”. Згодом редакція отримала офіційного листа, що підтверджував повне врегулювання ситуації.

“За наслідками даної зустрічі конфлікт було врегульовано мирним шляхом, Черненко С.М. зазначила, що не потребує письмової відповіді на її скаргу і, як наслідок, між ТОВ “Черкасиенергозбут” та Черненко С.М. спірні питання відсутні. ТОВ “Черкасиенергозбут” звернулось до Господарського суду Черкаської області та Придніпровського районного суду м. Черкаси із заявами про відмову від поданих раніше позовів до Медіагрупи “Дзвін” та Черненко С.М.”, – йдеться в документі.

Також додамо, що з працівником, з яким у пані Черненко виникла “мовна” суперечка, було проведено бесіду з метою недопущення подібних ситуацій у майбутньому.