Співробітники Золотоніського  районного відділу поліції на присадибній ділянці в селі Нова Гребля виявили та вилучили 7733 кущі рослин коноплі, кожна з яких від 2 метрів заввишки. Інформують у пресслужбі поліції області.

В рамкам розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, працівники Золотоніського районного відділу поліції провели санкціонований обшук на території Золотоніського району.

Правоохоронці виявили плантацію з забороненими нарковмісними рослинами, а саме коноплею. В ході проведення обшуку вилучено 7733 рослин коноплі та різного роду знаряддя для її обробки серед яких сушка, таблички з надписами сорту рослин, ваги, предмети для забору води з відкритої водойми. Окрім цього, виявлено спеціально створені і обладнані місця для попереднього просушування та підготовки переробки рослин коноплі і готовий до споживання наркотичний засіб «канабіс».

Поліція встановила, що вздовж рядків з коноплею було облаштоване штучне зрошення, а самі рослини ретельно оброблялися проти бур’янів.

В період з 2015 року даний задокументований факт, являється самим масштабним виявленням та вилученням значної кількості нарковмісних рослин працівниками поліції Черкаської області.

Зразки рослин вилучили та направили на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Наразі тривають слідчі дії.