У понеділок, 27 січня ц.р., працівники  лісової охорони ДП «Канівське лісове господарство», здійснюючи рейд мисливськими угіддями господарства разом із представником поліції, виявили порушника-браконьєра.

Згідно з повідомленням мисливствознавця лісгоспу Михайла Хижняка, рейди з метою попередження та в разі виявлення – припинення – незаконного полювання на території мисливських угідь та інших порушень правил користування державними лісами проводяться регулярно. Приміром, за минулий рік тут було здійснено 125 рейдів, що їх здійснювали 6 рейдових бригад. Про порушення правил полювання було складено 23 протоколи. З початку нового року шістьма рейдовими бригадами вже проведено  11 рейдів. Ліси постійно патрулюються службою державної лісової охорони. Для проведення таких заходів лісові охоронці забезпечені відповідними засобами та транспортом. Разом із працівниками лісгоспу до рейдів долучаються і працівники Канівського відділення поліції Золотоніського відділу поліції головного управління Національної поліції України.

blank

Прикладом результативної роботи охоронців лісу став рейд, що проводився у понеділок в мисливських угіддях Канівського лісгоспу: учасники патруля виявили зловмисника, який намагався полювати забороненими  методами. Порушником правил полювання виявився житель с. Межиріч (Канівський район), який розставив 15 браконьєрських петель. Злий умисел горе-мисливця розкрито. Факт задокументовано. Відтак, попереджено браконьєрське знищення диких тварин, складено відповідний адмінпротокол та накладено згідно з законодавством штраф на 1020 гривень.

 Повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.