Підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням катеринопільського священика УПЦ Московського патріархату Віктора Криванича у вчиненні ним кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України, так і не відбулося. Не прибув захисник обвинуваченого. Пишуть “Вісті Черкащини”.

Віктора Криванича звинувачують у нанесенні умисного легкого тілесного ушкодження священику Української автокефальної православної церкви с. Вікнине Катеринопільського району Івану Катькалу.

Мордобій стався півтора року тому. В той самий день обидва священики подали заяви до поліції. Але справа із побиттям Катькала ніяк не може зрушити з місця, чого не скажеш про заяву Криванича. У цій справі уже було аж 5 судових засідань.

Зауважимо, частина 2 Статті 125 ККУ передбачає за умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я, штраф до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадськими роботами до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до одного року, або арештом до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.