Упродовж 45 днів у серпні-вересні триватимуть навчальні збори для військовозобов’язаних із Черкаської області. Участь у них із 3 до 16 вересня візьмуть 400 черкащан, розповів на сьогоднішній координаційній нараді в ОДА обласний військовий комісар Євген Курбет, повідомляє “Прочерк”.

„РФ продовжує накопичувати на кордонах окупованих територій війська, відзначаються можливі провокації на День Незалежності України. У Збройних Силах проводяться заходи щодо підготовки частин корпусів резерву для нарощування бойової готовності і готовності до відсічі бойової агресії. До проведення залучається і Черкаська область, – сказав Євген Курбет. – Станом на 25 липня відібрано лише 70% військовозобов’язаних на навчальні збори. Просив би Маньківський, Катеринопільський, Тальнівський, Уманський, Монастирищенський, Христинівський, Черкаський, Чорнобаївський та Чигиринський райони керівникам особисто «вникнути» в ці питання. Залишилося ще кілька діб, аби ситуацію виправити і відправити вчасно 2 серпня військовозобов’язаних на збори».

Євген Курбет також повідомив проведення навчань. Зокрема, проводитимуться мобілізаційні навчання 14-16 серпня. А також будуть навчання з територіальної оборони 28-30 серпня, які, за словами обласного військкома, стануть внеском у обороноздатність країни.