СВ Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України, а саме умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння.

У ході досудового розслідування було встановлено, що житель одного із сіл Золотоніського району в квітні 2018 року, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті особистих неприязних відносин вчинив конфлікт із потерпілим, у ході якого умисно, протиправно, усвідомлюючи небезпечний та злочинний характер своїх дій, і бажаючи настання їх наслідків, за допомогою ножа, наніс йому один удар правою рукою в область черевної порожнини, спричинивши останньому тілесні ушкодження у виді ножового поранення черевної порожнини з пошкодженням печінки, плевральної порожнини з права, внутрішньої кровотечі.

9 липня обвинувальний акт скеровано до Золотоніського міськрайонного суду для розгляду по суті, чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 8 років.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури.