На автомобільній дорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 117+180 у Золотоніському районі продовжуються роботи з реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього. На цей час підрядною організацією проводяться роботи із демонтажу старої конструкції шляхопроводу. Повідомили у пресслужбі САД.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядна організація виконує комплекс робіт, який доведе технічні параметри шляхопроводу до сучасних стандартів. Його ремонт проходить у рамках проведення реконструкції обходу міста Золотоноша на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 109+200 – км 120+800.

Шляхопровід через залізничну колію на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 117+180 побудовано 1974 року. В результаті довготривалої експлуатації (більше 46-ти років), негативного впливу кліматичних умов, збільшення інтенсивності руху автомобільного транспорту, у тому числі великовагового більше 40 тонн, сталося руйнування балок прогонових будов, деформаційних швів та асфальтобетонного покриття.

blank

blank

Реконструкція шляхопроводу передбачає розбирання старої конструкції мосту. Буде влаштовано нові опори шляхопроводу, прогонові споруди, влаштовано нову монолітну плиту проїзної частини. Також буде влаштовано поширення проїжджої частини, водовідведення, нове бар’єрне та перильне огородження, нові шари асфальтобетонного покриття на шляхопроводі та на підходах до нього, встановлено нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені у 2020 році.