У Смілі на нарадах з питань ЖКГ директор КП «Комунальник» Сергій Ананко постійно наголошує, що у місті не вистачає двірників. Наразі їх на підприємстві близько 20, а прибирати доводиться дуже багато. Пише інтернет-видання Сміла.UA.

Проте цього року директорові СКП погодили збільшити штат двірників на 5 одиниць. Цього ще недостатньо, для повного наведення порядку у Смілі, але вже трохи краще.

КОМЕНТАРІ