Установити “лежачі поліцейські” перед усіма пішоходними переходи з великим трафіком просять містяни. Відповідну петицію зареєстровано на офіційному сайті Черкаської міської ради.

“Наше місто Черкаси має погану статистику по ДТП і наїзду на пішоходів…Вважаю правильним рішення, встановити “Лежачі поліцейські” перед усіма “пішохідними переходами” які мають великий трафік переходів. Це самий дешевий і самий дієвий спосіб заставить водіїв зменшити швидкість і безпечно надати перевагу пішоходу. Чим більше лежачих поліцейських, тим більше здорових і щасливих жителів міста Черкаси.” – йде мова у петиції.

КОМЕНТАРІ