У листі, що адресований національній поліції, департамент освіти і гуманітарної політики ЧМР просить надати публічну інформацію щодо розслідування інциденту, що трапився у 8-й школі три місяці тому. Про це в коментарі виданню “Інфоміст” повідомив директор департаменту Сергій Воронов.

– На сьогодні нам жодної інформації не надходило. На носі 1 вересня, і для організації святкових заходів варто було б знати, що трапилося у 8 школі, щоб запобігти повторенню. А так, ми не можемо попереджувати невідомо що, не знаючи причин. Ми із усією відповідальністю ставимося до проведення святкових заходів до початку навчального року, – сказав Воронов.

Нагадаємо, 8 травня у школі № 8 під час лінійки почали непритомніти діти. Було госпіталізовано 55 школярів, в тому числі одну дитину доправили до лікарні наступного дня. Як розповіли лікарі, із 11 школярів з реанімації 3 особи були в стані середньої тяжкості. Також було госпіталізовано 4 дорослих: трьох вчителів та техпрацівницю. Ближче до вечора було повідомлено, що стан дітей поступово покращується. Усіх, хто були госпіталізованими, виписали з лікарні 16 травня. При цьому ще 14 травня в школі поновили навчання.