Попередньо планувалося, що з 26 жовтня у Смілі має розпочатися опалювальний сезон. Але, традиційно, у цьому місті не так просто. Пише інтернет-видання Сміла.UA.


За словами заступника директора КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслава Голубця, по-перше, погода є ще досить теплою. Ще не витримано температурний режим, під час якого треба розпочинати опалювальний сезон.

По-друге, «Черкасигаз» не поспішають ліквідовувати видимі розриви на трубопроводах. У КП «Смілакомунтеплоенерго» переконують, що вони зі свого боку роблять все для співпраці з «Черкасигазом». Але змусити облгаз відновити постачання газу можуть тільки впливові особи – голова ОДА, представники вищої державної влади.

Зі свого боку КП «Смілакомунтеплоенерго» технічно повністю готове до опалювального сезону.

Але ще є такий вагомий фактор – гроші для фінансової підтримки КП «Смілакомунтеплоенерго» досі не виділені. Члени виконкому відхилили програму фінансової підтримки КП «Смілакомунтеплоенерго» шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі на 2020 рік у сумі 2 068 922 грн з метою забезпечення виконання зобов’язань перед НАК «Нафтогаз України».

Тож початок опалювального сезону відтерміновується на певний час.