За процесуального керівництва прокурорів Черкаської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 37-річного чоловіка, який відкрито заволодів мобільним телефоном, банківськими картами і грошовими коштами потерпілого, а також оформив кредити на його ім’я, повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

За версією слідства, раніше неодноразово засуджений за вчинення корисливих злочинів чоловік, не маючи постійного місця проживання, під час розпиття алкогольних напоїв із місцевим жителем наніс йому кілька ударів в різні частини тіла, від яких чоловік впав на землю, а зловмисник в цей час викрав речі, які були при ньому, зокрема мобільний телефон, гроші та банківські картки.

У подальшому обвинувачений, використовуючи викрадений мобільний телефон, шляхом несанкціонованого втручання отримав повний доступ до банківських рахунків потерпілого та зняв кошти, здійснивши ряд безконтактних операцій – оплату товарів та оформлення кредиту на його ім’я.

Унаслідок вказаних протиправних дій потерпілому заподіяно збитків на суму понад 12 тис. грн.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі слідчого відділу Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області.

Санкціями зазначених статей Кримінального кодексу України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.