Під час святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України на Черкащині правоохоронці області працювали у посиленому режимі. Повідомили у нацполіції Черкащини.

blank

В області було проведено близько 170 масових заходів, в яких прийняло участь понад  30 тисяч громадян. Охорону публічного порядку і безпеку громадян забезпечували понад 500 працівників поліції.

Під час офіційних заходів порушень публічного порядку і безпеку громадян не допущено.