За публічного обвинувачення прокурорів Смілянської окружної прокуратури засуджено місцевого жителя, який викрав банківську картку та скоїв крадіжку коштів (ч. 1 ст. 357, ч. 4 ст. 185 КК України). Про це інформує пресслужба обласної прокуратури.

Прокурор у суді довів, що житель м. Сміла, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності, маючи не зняту та не погашену судимість, упродовж іспитового строку вчинив нові злочини.

Так, зловмисник після вживання алкогольних напоїв зі своїм знайомим, викрав у нього банківську картку, з якої в подальшому зняв гроші.

Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та, враховуючи те, що він вчинив злочин у період іспитового строку, призначив покарання у вигляді 5 років 1 місяця позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.