«У здоровому тілі – здоровий дух!» – ці слова знайомі нам з дитинства. А здоров’я нації залежить від рівня спортивного виховання та пропаганди здорового способу життя.

Однією з таких подій у спортивному житті міста Черкаси став Відкритий турнір з Шорінзірю КЕНКОКАН КАРАТЕДО, КОСІКІ КАРАТЕДО, проведений за сприяння голови Черкаської обласної організації політичної партії «Наш край» Анатолія Нужного 20 квітня на базі спортивного комплексу «Манеж».

 

Школу Каратедо східних єдиноборств у Черкасах очолює президент ГС “ФСККККУ”, Шихан, володар 4 дан Шорінзірю КЕНКОКАН КАРАТЕДО, 4 дан КОСІКІ КАРАТЕДО, 4 дан шотокан, 1 дан годзю рю, майсер спорту з карате та дзюдо, володар звання Останній Самурай в Україні Юрій Потапенко.

– Це велика честь не лише для спорту міста, а й області в цілому, що наші діти мають змогу тренуватися у тренера і наставника такого рівня! – наголошує Анатолій Нужний. – Тому сприяння у розвитку спорту повинно стати питанням «номер один» для влади міста та області, адже здорова нація – це надійне і міцне майбутнє!

blank

Черкаська Школа Каратедо східних єдиноборств виховує сотні спортсменів, організовує та проводить десятки змагань та турнірів, вихованці Школи беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, здобуваючи призові місця. З юними спортсменами працюють колишні вихованці Школи, а нині успішні тренери.

– З роботою Школи я познайомився майже п’ять років тому, коли привів сюди свого старшого сина на перше тренування, – пригадує Анатолій Нужний. – Тому про досягнення, здобутки, а також проблеми Школи, знаю з середини.

blank

Політик переконаний, що вихованці Школи Каратедо отримують не лише професійну спортивну підготовку та здобувають навички технічного виконання прийомів, а й виховуються духовно.

– Погодьтеся, у ритмі сучасного життя, часто у нас – батьків – бракує часу для виховання у дітей певних морально-етичних принципів. І для мене, як батька, важливим є те, що якості характеру справжнього чоловіка моєму синові прививають тренери та наставники Школи. Тому Школа Каратедо – це не просто спортивна секція, а потужна школа духовного виховання.

blank

У турнірі 20 квітня взяли участь 97 спортсменів Черкаської, Київської та Одеської областей.

За результатами змагань, 1 місце здобув 21 юний спортсмен, 21 – 2 місце і 19 – 3.

blank

– Я мрію про те, щоб про черкаську Школу Карате-до східних єдиноборств знали не лише в Україні, а й у світі. А наші спортсмени мали міжнародне визнання, прославляючи ім’я рідної України. Тому докладу максимум зусиль для досягнення цієї мети! Адже сьогодні вкотре переконався, що допомога і сприяння розвитку спорту серед дітей та молоді – найкраща інвестиція у майбутнє, – підкреслив Анатолій Нужний.