Терміново потрібно зібрати кошти для лікування 8-річного Андрійка Савченка з Корсуня-Шевченківського. Дитині поставили діагноз гострий лімфобласний лейкоз (рак крові).

Тато хлопчика Олег Савченко працює агрономом у філії “Урожаю” АФ «Дружба». Раніше силами співробітників підприємства і звичайних людей, небайдужих до чужого горя, було зібрано понад 100 тисяч грн. Також було виділено матеріальну допомогу від “Урожаю”.

Савченко Олег та його сім’я вдячні кожному, хто зміг допомогти, але зібраних коштів вистачило лише на попереднє лікування…

На жаль, нині Андрійкові стало гірше, і він потребує операції з пересадки кісткового мозку від донора. Цю операцію в Україні зробити не можуть, але Андрійка готові надалі лікувати за кордоном. Для цього необхідно 50 тисяч євро!!!

Звертаємось до всіх небайдужих із проханням виділити посильну матеріальну допомогу хворому хлопчику Савченку Андрію та допомогти родині врятувати свою крихітку.

Кошти можна перерахувати за реквізитами банку: БО «БФ «УРОЖАЙ- ГРОМАДІ» код ЄДРПОУ 39832275 АТ “Райффайзен Банк Аваль”, м.Київ, МФО 380805 р/р 26005513868 Призначення платежу: Благодійний внесок на лікування Савченко Андрія.