Соснівський районний суд Черкас відмовився арештувати речі, знайдені в автомобілі чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні пасажирки.

Про це повідомляє “18000“.

За матеріалами досудового слідства, автомобіль Subaru Forester, в якому міг трапитися інцидент, обшукали. У ньому знайшли кілька речей, зокрема, рушник, серветки, 36 презервативів, чоловічі труси, покривало із заднього сидіння, футболки та інтимний гель. Також взяли мікронакладення зі всіх сидінь.

Слідчий клопотав про арешт майна для збереження речових доказів. При цьому сам слідчий Віталій Бас і прокурор Артур Остапенко в судове засідання не з’явилися. Причини їх відсутності суду не відомі.

Суд дійшов висновку, що речі та предмети, які були вилучені в ході обшуку авто, не відповідають критеріям речових доказів. Необхідність їх арешту прокурор не довів, оскільки в клопотанні відсутня інформація про сліди, що містять речі, які хотіли арештувати.

Суддя Валентина Пироженко відмовила в задоволенні клопотання слідчого.

Подруга потерпілої Анастасія Ліпінська повідомила: все, що наразі кажуть в поліції – “триває слідство”. Жодних деталей та новин у справі потерпілій стороні не повідомляли.

Нагадаємо, раніше начальник ГУНП в Черкаській області Валерій Лютий заперечував закиди про те, що поліція нібито саботує розслідування інформації про можливе зґвалтування водієм BlaBlaCar.