За процесуального керівництва прокурорів Черкаської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно місцевого жителя за фактом самовільного будівництва на самовільно зайнятій земельній ділянці (ч. 3 ст. 197-1 Кримінального кодексу України). Про це інформує пресслужба обласної прокуратури.

За даними слідства, 66-річний чоловік без належного оформлення права власності, права користування чи оренди на землю, та її державної реєстрації, а також без відповідних документів, які дають право виконувати будівельні роботи, самовільно побудував кав’ярню на самовільно зайнятій земельній ділянці, що знаходиться у комунальній власності Черкаської міської ради.

У разі доведення вини чоловікові загрожує покарання у вигляді штрафу або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.