Майже три місяці в Черкасах працював благодійний фонд “Допоможи ближньому”, основною ціллю якого було допомогти людям у період карантину. За більше двох місяців волонтери приготували та роздали більше 52 тисяч гарячих обідів.  Для людей, які потребували допомоги, працювало близько 200 волонтерів та 100 меценатів і підприємств, які забезпечували всіма необхідними продуктами та надавали матеріальну допомогу. На всі ці заходи було було витрачено 1,7 мільйона гривень благодійних коштів.

Серед співзасновників і активних учасників проекту був міський голова Анатолій Бондаренко, депутати Черкаської міської ради від ВО “Батьківщина” Роман Діскант та Юрій Тренкін, перший заступник міського голови Ігор Волошин, заступник міського голови, лідер “Свободи” в області Юрій Ботнар, екс-очільник обласного управління Нацполіції Владислав Пустовар та інші небайдужі посадовці і підприємці.

blank

Сьогодні у сесійній залі Черкаської міської ради міський голова Анатолій Бондаренко подякував всім засновниками фонду та тим, хто впродовж всього періоду карантину не залишався байдужим до людей, які конче потребували допомоги. Він зазначив, що кожного дня волонтери разом із підприємцями надавали колосальну допомогу, турбувались про людей, які опинились в цей карантин в скрутному становищі.

blank

blank

– Ось і добіг кінця унікальний доброчинний проект “Допоможи ближньому” – ще одна з тих чудових ініціатив, які вкотре доводять, що наша громада здатна не лише об’єднатися, а й впоратися з будь-якою проблемою. Десятки простих людей, волонтерів, підприємців, політиків своїми щоденними справами показали, що в Черкасах самотніх немає. Тисячі сімей протягом двох місяців щодня отримували не лише безкоштовні гарячі обіди, вони отримували просту людську увагу. Я надзвичайно пишаюся кожним, хто долучився до проекту “Допоможи ближньому”: хто готував, пакував, розвозив обіди, підтримував проект фінансово. Завдяки вам, Люди з великої літери, ініціатива, яка була розрахована на два тижні, розтягнулася аж на два місяці – тобто на весь час карантину, – подякував Анатолій Васильович. – Друзі, ми опинилися з хворобою та карантином сам-на-сам. Але довели, що ми – єдина, сильна, небайдужа, ініціативна громада! Об’єднання – це шлях перемоги, розбрат – шлях поразки. Ми впевнено крокуємо до перемоги. Дякую кожному, хто в цей важкий період допоміг ближньому. Пишаюся Вами, Люди з великої літери!

blank