Аби забезпечити дітям якісне та сучасне шкільне харчування, на Кам`янщині було організовано семінар-навчання для освітян та технологів шкільного харчування, кухарів і медичних сестер загальноосвітніх навчальних закладів району. Повідомили у Держпродспоживслужбі Черкащини.

blank

Говорили про матеріально-технічне забезпечення торгово-виробничих процесів, організацію роботи з питань раціонального харчування, профілактику гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед школярів.

Втім основним питанням семінару стало започаткування впровадження оновленої та різноманітної продукції для шкільних буфетів.