Є на проспекті Шевченка у Звенигородці продмаркет «Веселка». Щойно він змінив орендарів і нові продавці виявилися не лише підприємливими людьми, а й добродійниками. Спостерігаючи щодня за покупцями, вони стали свідками вражаючого контрасту між багатими і бідними. Одні купують продукти у надлишку, аж до безміри, ні в чому собі не відмовляючи, а інші рахують кожну копійчину на півхлібини, а булочку вважають великою розкішшю. Пишуть «Вісті Черкащини».

А давайте ми виділимо у магазині куточок для продуктів і назвемо його «Полицею добра», запропонувала якось продавчиня Тая Недоступ. Хто може, той купить і покладе сюди продукти харчування, а неспроможні приймуть їх у дар з вдячністю. Господар магазину Віктор Григоренко відразу погодився й так започаткували благодійну справу.

Тепер у «Веселку» без остраху навідуються малозабезпечені старенькі пенсіонери, щоб отримати щось смачненьке до свого столу. І дякують добрим людям за благодійність, і просять у Бога для них здоров’я. Щоправда тих, хто наповнює полицю, значно менше, ніж тих, хто нею послуговується. Тож господарям продмаркету доводиться підкладати продукти, щоб вона не була порожня. Віктор Григоренко про те не переймається, адже вдячність людська в рази дорожча.

Така добра справа варта поширення, особливо у великих супермаркетах, власники яких мають мільйонні доходи. Що для них невеличка полиця, коли на різниці цін накручують астрономічні виторги. А зайдіть до приватної аптеки, і вам відразу запропонують імпортні дорогі препарати недоведеної ефективності замість більш помічних і дешевших вітчизняних. Останніх чомусь завжди немає. В гонитві за особистою наживою акули аптечного бізнесу нехтують елементарними людськими рисами. Їм би не завадило спокутувати свої гріхи такими полицями добра.