У Черкасах загубився хлопчик, але патрульні повернули його додому швидше, аніж рідні заявили про зникнення на 102. Повідомляють у прес-службі Патрульної поліції Черкащини.

Пропала дитина… Подібні повідомлення до поліції далеко не рідкість. На щастя, в більшості випадків загублені діти потрапляють в обійми своїх мам досить швидко.

8 липня о 16:29 інспектори патрульної поліції отримали повідомлення від кондукторки маршрутки про те, що в транспортному засобі знаходиться хлопчик без супроводу дорослих, розгублений та не пам’ятає де він мешкає. Правоохоронці вияснили, що малому черкащанину 7 років, він заблукав, а телефона в дитини не має. 

Спілкуючись із поліцейськими хлопчина зовсім заспокоївся та став згадувати як виглядає двір поблизу його будинку, які поряд вулиці, що розташовано неподалік і, таким чином інспекторам вдалося встановили місце де мешкає дитина в провулку Попова. 

Семирічну дитину повернули матері, з якою провели бесіду про необхідність належного догляду за малолітнім і яку застерегли від подібних випадків у подальшому. 

А хлопчик пообіцяв правоохоронцям, що, якщо йому буде потрібна допомога, відразу звертатиметься до патрульної поліції.