В Умані вирішили розширити меморіал Памʼяті загиблих Героїв і додати на дошки імена усіх героїв Уманщини, які загинули за час російсько-української війни. Пише сайт УманьNews.City.


«Уманська міська рада спільно з громадською організацією «Родина Героя», військовим комісаріатом, приватними підприємцями вирішили оновити меморіал Памʼяті загиблих Героїв, — йдеться в повідомленні Уманської міської ради. — На меморіалі будуть розміщені світлини загиблих воїнів не лише Уманської громади, а й Уманщини. А це понад 200 Героїв.»

 На стендах розміщені імена та фото загиблих Героїв Уманщини, а також QR-код, завдяки якому можна більше дізнатися про тих, хто захищав Україну ціною власного життя.

 Нагадаємо, 22 січня 2020 року, в День Соборності України на Алеї Героїв в Умані відкрили інноваційний інформаційний Стенд «Не забуде Україна, пролиту кров своїх синів» з фотографіями, прізвищами, іменами та позивними наших Героїв, з QR-кодом, за допомогою якого можна дізнатися більш детальнішу інформацію про захисників.

Тоді на дошці розмістили імена 19-ти Героїв, які захищали Україну, починаючи з 2014 року.