Зокрема, 13% відібраних проб питної води не відповідали гігієнічним вимогам. Ще 16% проб – санітарно-хімічним показникам. Про це на пресконференції повідомив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Володимир Папач. Через перевищення нітратів подекуди вп’ятеро Держспоживслужба навіть заборонила використання води для питних потреб у декількох школах області. Ідеться про Шполянський, Монастирищенський, Катеринопільський і Маньківський райони. Деталі – розкаже у сюжеті ВІККА.
Яку воду п’ють черкащани розповіли у Держспоживслужбі (Відео)
24.01.2020 | 18:02


КОМЕНТАРІ